Czytany Wpis

Nieplanowana wakacyjna przerwa

Zmiany. zmiany i jeszcze raz zmiany. A to wszystko w rezultacie błogiego nieróbstwa wakacyjnego, bo jak wiadomo, a jak człowiek się nudzi, to różne głupie myśli przychodzą mu do głowy.

Nieplanowana wakacyjna przerwa

Oj troszku ta przerwa się przeciągnęła. Na szczęście wreszcie się skończyła, choć - co zaznaczyliśmy w tytule - nie była w żaden sposób planowana. Co więcej: zakładaliśmy, że okres wakacyjny będzie charakteryzował się wzmożoną produkcją treści na naszego bloga, wszak nie ma szkoły, korki na mieście mniejsze, ale ludzie przez upały mniej ochoczy bywają do zawracania głowy. Wyszło jednak jak prawie zawsze, gdy chęci sięgają dużo dalej niż możliwości.

Najważniejsze jest dla nas w tym momencie, że wracamy i zabieramy się do roboty. Jednakże wbrew pozorom te ostatnie dwa miesiące nie były tak całkiem zmarnowane w kontekście rozwoju naszej strony, ponieważ nad kilkoma kwestiami mogliśmy się mocniej pochylić. Po pierwsze, okazało się, że nasze gusta, jeśli chodzi o elektroniczną rozgrywkę, coraz bardziej się rozjeżdżają, na co nałożył się jeszcze ten fakt, że Stary Nudziarz coraz rzadziej wykazywał ochotę, by wziąć pada do ręki (z resztą obecnie w żadnej mierze nie jest równorzędnym partnerem dla Młodego Nudziarza). Po wtóre, dotarło do nas, że coraz chętniej piszemy o tematach nie związanych bezpośrednio z graniem jako takim. I wreszcie last but not least (jak mawiają Anglosasi), ze zgrozą uświadomiliśmy sobie, iż nasz kanał YouTube leży cały czas odłogiem, a przecież ten ostatni - czy właściwie chęć jego rozwoju - były impulsem do powołania do życia tego bloga.

W efekcie tej konstatacji (trudne słowo na określenie tego, że w końcu do nas dotarły te przerażające fakty) postanowiliśmy przemyśleć pewne kwestie i podejść do naszego przedsięwzięcia w sposób dużo bardziej metodyczny niż miało to miejsce dotychczas. Efekt tych refleksji będą pewne przesunięcia w zakresie zaangażowania w projekt tak bloga i kanału video. Tym samym ten pierwszy ostatecznie niemal w całości trafi pod kuratelę Starego Nudziarza, który ma w tej chwili pomysł na dwa cykle tekstów, o czym zapewne napisze nieco więcej w osobnym tekście. Zaś jeśli chodzi o naszą wspólną działalność, to skupi się ona niemal wyłącznie wokół kanału YouTube, ale profil będzie zupełnie inny niż ten, w który celowaliśmy na początku. Innymi słowy: o grach tam będzie bardzo mało, o ile w ogóle cokolwiek, choć na razie nie chcemy zdradzać za wiele. Natomiast w swoim czasie planujemy nagrać promocyjny filmik z "udziałem" dwóch lubianych postaci z serialu animowanego. Plany są naprawdę ambitne i mamy nadzieję, że tym razem na chęciach się nie skończy. Dlatego mocno trzymamy kciuku za to, że już całkiem niedługo zobaczymy się i usłyszymy z Wami.